We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY power adapter/inverter Indoor 75 W
SKU
P1079903-026
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
In Stock:
82 available
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY, Label printer, Indoor, 75 W, 24 V, Zebra GX/ZD410/ZD420/ZD500
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Label printer |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | P1079903-026 |
| EAN | 5711783250272 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY. Purpose: Label printer, Power supply type: Indoor, Output power: 75 W
| Features | |
|---|---|
| Output power | 75 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Label printer |
| Compatibility | Zebra GX/ZD410/ZD420/ZD500 |
| Power | |
| Output power | 75 W |
| Output voltage | 24 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Label printer |
| Compatibility | Zebra GX/ZD410/ZD420/ZD500 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY p...
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
|
Popular
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
Special Price
£111.30
£92.75
Regular Price
£116.76
£97.30
|
Hot Product
Zebra P1050667-142 power adapter/inver...
Special Price
£121.82
£101.52
Regular Price
£127.80
£106.50
|
Recommended
Zebra P1080383-704 power adapter/inver...
Special Price
£119.24
£99.37
Regular Price
£125.10
£104.25
|
Gamber-Johnson 7300-0466 power adapter...
£193.86
£161.55
|
New
Gamber-Johnson 7300-0467 power adapter...
£203.10
£169.25
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P1079903-026
|
105950-076
|
P1050667-142
|
P1080383-704
|
7300-0466
|
7300-0467
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Gamber-Johnson
|
Gamber-Johnson
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
universal
|
| Purpose |
Label Printer
|
Label Printer
|
POS printer
|
Printer
|
Tablet
|
Tablet
|




