We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 105934-053 power adapter/inverter Indoor 60 W
SKU
105934-053
Special Price
£125.57
£104.64
Regular Price
£131.74
£109.78
Out Of Stock - Contact for availability
Power Supply, 60W C13 with US & Euro Cords
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | 105934-053 |
|---|---|
| EAN | 5052217209818 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Power supply, incl. EU/US power cords, fits for: Zebra GK-Series, ZD421d, ZD421t
| Features | |
|---|---|
| Output power | 60 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Printer |
| Power | |
| Output power | 60 W |
| Output voltage | 24 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Printer |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |