We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra P1117258-012 power adapter/inverter Indoor 50 W Black
SKU
P1117258-012
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
In Stock:
23 available
Kit, Power Supply, 50W, 24V, USA cord and EU cord, ZD411D, ZD611D, ZD411T, ZD611T, ZD611R
Category: Power Adapters & Inverters
| SKU | P1117258-012 |
|---|---|
| EAN | 5715063681855 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Power Supply, 50W, 24V, incl.: Power Cord (EU, US) fits for: ZD411D, ZD611D, ZD411T, ZD611T, ZD611R
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 24 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Printer |
| Compatibility | ZD411D, ZD611D, ZD411T, ZD611T, ZD611R |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 24 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Zebra |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Printer |
| Compatibility | ZD411D, ZD611D, ZD411T, ZD611T, ZD611R |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Zebra P1117258-012 power adapter/inver...
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
|
Popular
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
Special Price
£111.30
£92.75
Regular Price
£116.76
£97.30
|
Bestseller
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY p...
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
|
Hot Product
Zebra P1050667-142 power adapter/inver...
Special Price
£121.82
£101.52
Regular Price
£127.80
£106.50
|
Recommended
Zebra P1080383-704 power adapter/inver...
Special Price
£119.24
£99.37
Regular Price
£125.10
£104.25
|
New
Gamber-Johnson 7300-0466 power adapter...
£193.86
£161.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P1117258-012
|
105950-076
|
P1079903-026
|
P1050667-142
|
P1080383-704
|
7300-0466
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Gamber-Johnson
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Printer
|
Label Printer
|
Label Printer
|
POS printer
|
Printer
|
Tablet
|





