We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 300 m Black
SKU
02300GT11030
Special Price
£100.69
£83.91
Regular Price
£105.64
£88.03
In Stock:
1 available
Zebra 2300 Wax, 300 m, 11 cm, Black, Wax, 2.5 cm
Category: Thermal Ribbon
| SKU | 02300GT11030 |
|---|---|
| EAN | 5712505798041 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra 2300 Wax. Ribbon length: 300 m, Ribbon width: 11 cm, Product colour: Black
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 300 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Material | Wax |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 300 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Rolls per pack | 12 |
| Core diameter | 2.5 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 300 m Bl...
Special Price
£100.69
£83.91
Regular Price
£105.64
£88.03
|
Zebra 1600 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£101.22
£84.35
Regular Price
£106.19
£88.49
|
Popular
Zebra 2100 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£132.74
£110.62
Regular Price
£139.26
£116.05
|
Bestseller
Zebra 02300BK11045 Thermal-transfer ri...
Special Price
£140.83
£117.36
Regular Price
£147.76
£123.13
|
Zebra 02300BK08345 Thermal-transfer ri...
Special Price
£106.14
£88.45
Regular Price
£111.35
£92.79
|
Hot Product
Zebra 02300BK10245 Thermal-transfer ri...
Special Price
£130.39
£108.66
Regular Price
£136.80
£114.00
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02300GT11030
|
01600BK08345
|
02100BK08945
|
02300BK11045
|
02300BK08345
|
02300BK10245
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|



