We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 02300BK13145 Thermal-transfer ribbon 131mm x 450m Pack=12 for Zebra ZipShip 2300
SKU
02300BK13145
Special Price
£167.75
£139.79
Regular Price
£175.98
£146.65
In Stock:
37 available
Zebra 2300 Wax, 450 m, 13.1 cm, Black, Wax, 2.5 cm
Category: Thermal Ribbon
| Colour | black |
|---|---|
| SKU | 02300BK13145 |
| EAN | 5711783200529 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra 2300 Wax. Ribbon length: 450 m, Ribbon width: 13.1 cm, Product colour: Black
Compatible Printers: Zebra ZipShip 2300
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 13.1 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Material | Wax |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 13.1 cm |
| Rolls per pack | 12 |
| Core diameter | 2.5 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Zebra 02300BK13145 Thermal-transfer ri...
Special Price
£167.75
£139.79
Regular Price
£175.98
£146.65
|
Zebra 1600 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£189.88
£158.23
Regular Price
£199.20
£166.00
|
Popular
Zebra 2100 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£232.43
£193.69
Regular Price
£243.84
£203.20
|
Recommended
Zebra 5095 Resin thermal ribbon 450 m...
Special Price
£225.07
£187.56
Regular Price
£236.12
£196.77
|
Bestseller
Zebra 02300BK11045 Thermal-transfer ri...
Special Price
£140.83
£117.36
Regular Price
£147.76
£123.13
|
Hot Product
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£199.50
£166.25
Regular Price
£209.30
£174.42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
02300BK13145
|
01600BK15645
|
02100BK15645
|
05095BK08345
|
02300BK11045
|
02300BK15645
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|



