We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Motorola AC Line Cord 1.8 m CEE7/7
SKU
50-16000-220R
Special Price
£8.87
£7.39
Regular Price
£9.31
£7.76
In Stock:
1 available
AC Line Cord
Category: Power Cables
| SKU | 50-16000-220R |
|---|---|
| EAN | 5711045510472 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
3 wire grounded AC Line Cord. Associated Countries: Europe, Abu Dabi, Bolivia, Dubai, Egypt, Iran, Korea, Russia, Vietnam
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Connector 1 | CEE7/7 |
| Cable length | 1.8 m |
| Features | |
| AWG wire size | 18 |
| Connector 1 | CEE7/7 |
| Cable length | 1.8 m |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 250 V |
| Input current | 6 A |
| Technical details | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
Motorola AC Line Cord 1.8 m CEE7/7
Special Price
£8.87
£7.39
Regular Price
£9.31
£7.76
|
StarTech.com Spare 5V DC UK Power Adap...
£9.17
£7.64
|
New
Lindy 2m UK 3 Pin Plug to IEC C19 Powe...
£9.77
£8.14
|
Popular
Lindy 2.5m UK 3 Pin Plug to IEC C13 an...
£8.08
£6.73
|
Bestseller
Zebra CBL-DC-388A1-01 power cable Blac...
Special Price
£7.97
£6.64
Regular Price
£8.36
£6.97
|
Recommended
StarTech.com 6ft (2m) UK Computer Powe...
£9.26
£7.72
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
50-16000-220R
|
SVUSBPOWERUK
|
30459
|
30374
|
CBL-DC-388A1-01
|
PXT101YUK
|
| Manufacturer |
Zebra
|
StarTech.com
|
Lindy
|
Lindy
|
Zebra
|
StarTech.com
|





