We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesive printer label
SKU
880199-025D
Special Price
£124.08
£103.40
Regular Price
£130.18
£108.48
In Stock:
22 available
51x25mm DT Label
Category: Printer Labels
| SKU | 880199-025D |
|---|---|
| EAN | 5711045326929 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
880199-025D Zebra Direct Thermal Labels for Desk Top Printers.
| Features | |
|---|---|
| Finish type | Matte |
| Shape | Rectangle |
| Format | Roll |
| Adhesive type | Permanent |
| Print technology | Direct thermal |
| Material | Paper |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Product colour | White |
| Type | Die-cut label |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 5.1 cm |
| Label height | 2.5 cm |
| Core diameter | 2.54 cm |
| Packaging content | |
| Rolls per pack | 12 |
| Labels per roll | 2580 pc(s) |
| Labels per pack | 30960 pc(s) |
| Technical details | |
| Labels per pack | 30960 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Print technology | |
|---|---|
| Print technology | Direct thermal |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Material | |
| Material | Paper |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£124.08
£103.40
Regular Price
£130.18
£108.48
|
Zebra Z-Select 2000T White
Special Price
£102.61
£85.51
Regular Price
£107.65
£89.71
|
Popular
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£157.45
£131.21
Regular Price
£165.18
£137.65
|
Hot Product
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£124.07
£103.39
Regular Price
£130.15
£108.46
|
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£124.08
£103.40
Regular Price
£130.18
£108.48
|
Recommended
Zebra Z-Perform 1000D White Self-adhes...
Special Price
£131.03
£109.19
Regular Price
£137.46
£114.55
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
880199-025D
|
880134-203
|
800263-105
|
800262-205
|
800262-405
|
3005103
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|


