We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA24V150W1WW mobile device charger Mobile computer Black AC Indoor
SKU
PWR-BGA24V150W1WW
Special Price
£136.30
£113.58
Regular Price
£243.38
£202.82
In Stock:
5 available
150W, 100 - 240V, 6.25A
Category: Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | PWR-BGA24V150W1WW |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Power supply, 24V/6.25A DC, fits for: Workstation (POS)
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
|---|---|
| Input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter output current | 6.25 A |
| Maximum output voltage | 24 V |
| AC adapter power | 150 W |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Mobile computer |
| Power source type | AC |
| Colour | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
New
Zebra PWR-BGA24V150W1WW mobile device...
Special Price
£136.30
£113.58
Regular Price
£243.38
£202.82
|
Recommended
Datalogic WLC4090-WH-433 mobile device...
Special Price
£182.60
£152.17
Regular Price
£326.09
£271.74
|
Popular
Datalogic WLC4090-BK-BT mobile device...
Special Price
£192.31
£160.26
Regular Price
£343.42
£286.18
|
Hot Product
Datalogic WLC4090-BK-433 mobile device...
Special Price
£182.60
£152.17
Regular Price
£326.09
£271.74
|
Bestseller
Zebra CRD-MC93-2SUCHG-01 mobile device...
Special Price
£199.21
£166.01
Regular Price
£355.73
£296.44
|
Honeywell Home Base Mobile computer Bl...
Special Price
£124.44
£103.70
Regular Price
£224.21
£186.84
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA24V150W1WW
|
WLC4090-WH-433
|
WLC4090-BK-BT
|
WLC4090-BK-433
|
CRD-MC93-2SUCHG-01
|
EDA61K-HB-0
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Datalogic
|
Zebra
|
Honeywell
|
| Charger type |
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|
Indoor
|




