We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/inverter Indoor Black
SKU
PWR-BGA12V50W0WW
Special Price
£43.44
£36.20
Regular Price
£45.58
£37.98
In Stock:
450 available
100-240 VAC, 12VDC, 4.16A
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Battery charger |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | PWR-BGA12V50W0WW |
| EAN | 0644728018536 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Country specific AC grounded line cord
| Features | |
|---|---|
| Input current | 4.16 A |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input current | 4.16 A |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output voltage | 12 V |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Battery charger |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Zebra PWR-BGA12V50W0WW power adapter/i...
Special Price
£43.44
£36.20
Regular Price
£45.58
£37.98
|
Recommended
Zebra P1031365-041 power adapter/inver...
Special Price
£60.97
£50.81
Regular Price
£63.97
£53.31
|
Hot Product
Zebra P1031365-042 power adapter/inver...
Special Price
£60.97
£50.81
Regular Price
£63.97
£53.31
|
Popular
Zebra P1031365-024 power adapter/inver...
Special Price
£60.97
£50.81
Regular Price
£63.97
£53.31
|
New
Epson PS-180: Universal Power Supply
£41.15
£34.29
|
Axis 5503-102 power adapter/inverter I...
£66.44
£55.37
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA12V50W0WW
|
P1031365-041
|
P1031365-042
|
P1031365-024
|
C32C825341
|
5503-102
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Epson
|
Axis
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Battery charger
|
POS printer
|
POS printer
|
POS printer
|
Printer
|
Camera
|





