We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra CRD-ET4X-4S10I1-01 mobile device charger Tablet Black AC Indoor
SKU
CRD-ET4X-4S10I1-01
Special Price
£596.93
£497.44
Regular Price
£626.23
£521.86
Out Of Stock - Contact for availability
Four-slot Charge-only Cradle for 10” Tablets
Category: Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | CRD-ET4X-4S10I1-01 |
| EAN | 5715063010747 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Four-slot charge-only ShareCradle with T-adapters for 10” tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
Charges up to four 10” ET40/ET45 tablets.
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Technical details | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Tablet |
| Power source type | AC |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Compatibility | Zebra ET40/ET45 10" |