We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3400 Wax-Resin thermal ribbon 450 m Black
SKU
03400BK17445
Special Price
£182.52
£152.10
Regular Price
£191.48
£159.57
In Stock:
4 available
Zebra 3400 Wax-Resin, 450 m, 17.4 cm, Black, 2.5 cm
Category: Thermal Ribbon
| SKU | 03400BK17445 |
|---|---|
| EAN | 5712505721674 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Zebra 3400 Wax-Resin. Ribbon length: 450 m, Ribbon width: 17.4 cm, Product colour: Black
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 17.4 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 17.4 cm |
| Rolls per pack | 6 |
| Core diameter | 2.5 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Zebra 3400 Wax-Resin thermal ribbon 45...
Special Price
£182.52
£152.10
Regular Price
£191.48
£159.57
|
Zebra 1600 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£189.88
£158.23
Regular Price
£199.20
£166.00
|
Recommended
Zebra 5100 Resin thermal ribbon 450 m...
Special Price
£257.36
£214.47
Regular Price
£270.00
£225.00
|
Popular
Zebra 2100 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£232.43
£193.69
Regular Price
£243.84
£203.20
|
Hot Product
Zebra 5095 Resin thermal ribbon 450 m...
Special Price
£225.07
£187.56
Regular Price
£236.12
£196.77
|
Bestseller
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
Special Price
£199.50
£166.25
Regular Price
£209.30
£174.42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
03400BK17445
|
01600BK15645
|
05100BK06045
|
02100BK15645
|
05095BK08345
|
02300BK15645
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|





