We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3004069 printer label White
SKU
3004069
Special Price
£89.48
£74.57
Regular Price
£159.79
£133.16
In Stock:
3 available
Label, Paper, 51 x 76mm, Thermal Transfer, Z-Perform 1000T, Removable Adhesive, 76mm Core, 2050/Roll, 1.3kg
Category: Printer Labels
| SKU | 3004069 |
|---|---|
| EAN | 8596375016187 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
Z-Perform 1000T Removable
Core: 76mm / 3"
Outside Diameter: 200mm / 8"
Core: 76mm / 3"
Outside Diameter: 200mm / 8"
| Features | |
|---|---|
| Adhesive type | Removable |
| Print technology | Thermal transfer |
| Material | Paper |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Label width | 5.1 cm |
| Label height | 7.6 cm |
| Core diameter | 7.62 cm |
| Package weight | 1.3 kg |
| Packaging data | |
| Package weight | 1.3 kg |
| Packaging content | |
|---|---|
| Labels per roll | 2050 pc(s) |
| Print technology | |
| Print technology | Thermal transfer |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Material | |
| Material | Paper |
You may also be interested in
| Product |
Zebra 3004069 printer label White
Special Price
£89.48
£74.57
Regular Price
£159.79
£133.16
|
Recommended
Zebra Z-Perform 1000D White Self-adhes...
Special Price
£94.08
£78.40
Regular Price
£168.00
£140.00
|
Popular
Zebra Z-Perform 1000T White Self-adhes...
Special Price
£80.20
£66.83
Regular Price
£143.21
£119.34
|
Zebra Z-Select 2000T White
Special Price
£102.61
£85.51
Regular Price
£183.24
£152.70
|
Bestseller
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£124.07
£103.39
Regular Price
£221.54
£184.62
|
Hot Product
Zebra Z-Select 2000D White Self-adhesi...
Special Price
£124.08
£103.40
Regular Price
£221.57
£184.64
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
3004069
|
3008871-T
|
76175
|
880134-203
|
800262-205
|
800262-405
|
| Manufacturer |
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|




