We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage HP 65W Smart AC Adapter UK
SKU
H6Y89AA
£20.87
£17.39
In Stock:
19 available
H6Y89AA power adapter/inverter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | H6Y89AA |
| EAN | 8877586075416 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage H6Y89AA power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Origin Storage HP 65W Smart AC Adapter...
£20.87
£17.39
|
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
£29.95
£24.96
|
Bestseller
Brother PA-CD-600WR power adapter/inve...
£21.85
£18.21
|
Popular
Brother PA-CD-600CG power adapter/inve...
£21.85
£18.21
|
Hot Product
Cisco Meraki MA-PWR-30W-UK power adapt...
£23.47
£19.56
|
Lindy 5VDC 3A Multi-country Power Supp...
£18.43
£15.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
H6Y89AA
|
S0721440
|
PACD600WR
|
PACD600CG
|
MA-PWR-30W-UK
|
73824
|
| Manufacturer |
Origin Storage
|
DYMO
|
Brother
|
Brother
|
Cisco
|
Lindy
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
auto
|
auto
|
N/A
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Printer
|
Printer
|
Printer
|
N/A
|
PC
|





