We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Newland AD60-D-M power adapter/inverter Indoor Black
SKU
AD60-D-M
Special Price
£38.95
£32.46
Regular Price
£41.23
£34.36
Out Of Stock - Contact for availability
Multiplug adapter f / MT95 Kambur Pro, 19V, 3.2A
Category: Power Adapters & Inverters
| Power supply type | Indoor |
|---|---|
| SKU | AD60-D-M |
| EAN | 5715063065877 |
| Manufacturer | Newland |
| Availability | Out of Stock |
Up to 4 daisy chained.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Newland |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.2 A |
| Power supply type | Indoor |
| Detachable power connectors | Yes |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | MT95 Kambur Pro |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.2 A |
| Performance | |
| Brand compatibility | Newland |
| Power supply type | Indoor |
| Detachable power connectors | Yes |
| Power current type | AC-to-DC |
| Compatibility | MT95 Kambur Pro |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |