We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-AC2-48C 48V/50W AC/DC Desktop Style Power Adapter with 1.35/3.5mm Connector
SKU
R3K01A
£35.53
£29.61
In Stock:
6 available
Aruba Networking AP-AC2-48C 48V/50W AC/DC Desktop Style Power Adapter with 1.35/3.5mm Connector
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | WLAN access point |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | R3K01A |
| EAN | 0190017376875 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Features | |
|---|---|
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 48 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | WLAN access point |
| Power current type | AC-to-DC |
| Power | |
| Output power | 50 W |
| Output voltage | 48 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | WLAN access point |
| Power current type | AC-to-DC |
| Packaging data | |
|---|---|
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Aruba Networking AP-AC2-48C 48V/50...
£35.53
£29.61
|
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
£29.95
£24.96
|
Hot Product
Epson PS-180: Universal Power Supply
£41.15
£34.29
|
Popular
DYMO LabelManager Power Adaptor | for...
£33.28
£27.73
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E571601 power adap...
£32.65
£27.21
|
Recommended
Zebra P1063406-031 power adapter/inver...
Special Price
£38.84
£32.37
Regular Price
£40.75
£33.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R3K01A
|
S0721440
|
C32C825341
|
S0721430
|
E571601
|
P1063406-031
|
| Manufacturer |
HPE
|
DYMO
|
Epson
|
DYMO
|
Elo Touch Solutions
|
Zebra
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
auto
|
| Purpose |
WLAN access point
|
Printer
|
Printer
|
N/A
|
Monitor
|
POS printer
|





