We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
SKU
R0M46A
£298.92
£249.10
In Stock:
16 available
Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable
Category: InfiniBand & Fibre Optic Cables
| Cable length | 0.65 m |
|---|---|
| SKU | R0M46A |
| EAN | 0190017326894 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 70 g |
| Cable length | 0.65 m |
| Technical details | |
|---|---|
| Cable length | 0.65 m |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.0907 kg (0.2 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP5...
£298.92
£249.10
|
Popular
Cisco StackWise-480, 3m InfiniBand/fib...
£279.20
£232.67
|
Cisco QSFP-4SFP25G-CU3M= InfiniBand/fi...
£382.73
£318.94
|
Bestseller
Cisco STACK-T4-3M= InfiniBand/fibre op...
£274.68
£228.90
|
Recommended
Cisco QSFP-100G-CU3M= InfiniBand/fibre...
£261.86
£218.22
|
Cisco STACK-T3A-3M= InfiniBand/fibre o...
£277.98
£231.65
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
R0M46A
|
STACK-T1-3M=
|
QSFP-4SFP25G-CU3M=
|
STACK-T4-3M=
|
QSFP-100G-CU3M=
|
STACK-T3A-3M=
|
| Manufacturer |
HPE
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|





