We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Cisco STACK-T3A-3M= InfiniBand/fibre optic cable Metallic
SKU
STACK-T3A-3M=
£277.98
£231.65
In Stock:
1 available
Data stack 3m cable (cable option with C9300LM Stack Kit)
Category: InfiniBand & Fibre Optic Cables
| SKU | STACK-T3A-3M= |
|---|---|
| EAN | 0889728461566 |
| Manufacturer | Cisco |
| Availability | In Stock |
For 9300 fixed uplink models, stack kit is mandatory for StackWise-320 and has to be ordered separately. Each stack kit consists of two stack adapters and one data stack cable.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Metallic |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Cable shape | Round |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Cable length | 3 m |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 3 m |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Cisco STACK-T3A-3M= InfiniBand/fibre o...
£277.98
£231.65
|
Popular
Cisco StackWise-480, 3m InfiniBand/fib...
£279.20
£232.67
|
Cisco QSFP-4SFP25G-CU3M= InfiniBand/fi...
£382.73
£318.94
|
Bestseller
Cisco STACK-T4-3M= InfiniBand/fibre op...
£274.68
£228.90
|
Recommended
Cisco QSFP-100G-CU3M= InfiniBand/fibre...
£261.86
£218.22
|
Hot Product
HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP5...
£298.92
£249.10
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
STACK-T3A-3M=
|
STACK-T1-3M=
|
QSFP-4SFP25G-CU3M=
|
STACK-T4-3M=
|
QSFP-100G-CU3M=
|
R0M46A
|
| Manufacturer |
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
Cisco
|
HPE
|





