We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio USB VESA Mount
SKU
875R9AA
£131.33
£109.44
In Stock:
1 available
Poly Studio USB VESA Mount
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 875R9AA |
|---|---|
| EAN | 0197497667295 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
Poly Studio USB VESA Mount
This HP POLY Studio USB VESA Mount enables mounting your videobar either above or below your display. It is compatible with VESA 100 x 100 and 600 x 600 patterns.
This HP POLY Studio USB VESA Mount enables mounting your videobar either above or below your display. It is compatible with VESA 100 x 100 and 600 x 600 patterns.
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 357 kg |
| Logistics data | |
|---|---|
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Packaging data | |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 300 g |
You may also be interested in
| Product |
New
HP Poly Studio USB VESA Mount
£131.33
£109.44
|
Popular
Logitech Swytch Extender Black
£136.96
£114.13
|
Recommended
Cisco CS-CODEC-EQ-WMK video conferenci...
£163.62
£136.35
|
Bestseller
HP Poly Studio X50/X52/X70/USB Table M...
£196.45
£163.71
|
Owl Labs ACCMTW100-0004 video conferen...
£127.12
£105.93
|
Hot Product
HP Poly Studio X50/X70/USB Power Suppl...
£116.83
£97.36
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875R9AA
|
952-000034
|
CS-CODEC-EQ-WMK=
|
875M6AA
|
ACCMTW100-0004
|
875M7AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Logitech
|
Cisco
|
HP Poly
|
Owl Labs
|
HP Poly
|
| Product colour |
N/A
|
Black
|
Black
|
Black
|
White
|
N/A
|
| Product type |
N/A
|
Extender
|
Wall mount
|
Microphone
|
Stand
|
N/A
|





