We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell I90485-0 thermal ribbon 100 m
SKU
I90485-0
Special Price
£195.49
£162.91
Regular Price
£206.94
£172.45
Out Of Stock - Contact for availability
Ribbon, Resin, 110mm x 100m
Category: Thermal Ribbon
| SKU | I90485-0 |
|---|---|
| EAN | 5712505498378 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Honeywell invents and manufactures technologies to address some of the world’s toughest challenges initiated by revolutionary macrotrends in science, technology and society.
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 100 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Quantity per box | 25 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Ribbon length | 100 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Quantity per box | 25 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |