We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-500-120-S00-05 USB cable 1.2 m USB A USB C Black
SKU
CBL-500-120-S00-05
Special Price
£12.14
£10.12
Regular Price
£12.86
£10.72
In Stock:
3 available
USB type A to type C, 1.2m
Category: USB Cables
| Cable length | 1.2 m |
|---|---|
| Connector 2 | USB C |
| Connector 1 | USB A |
| SKU | CBL-500-120-S00-05 |
| EAN | 5704174820222 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | In Stock |
Charging and USB communication cable for ScanPal EDA61K.
USB type A to type C, 1.2 m (3.9 ft), included with each terminal.
USB type A to type C, 1.2 m (3.9 ft), included with each terminal.
| Features | |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Compatible products | Honeywell ScanPal EDA61K |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Cable length | 1.2 m |
| Product colour | Black |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Ports & interfaces | |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Cable length | 1.2 m |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Compatible products | Honeywell ScanPal EDA61K |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Honeywell CBL-500-120-S00-05 USB cable...
Special Price
£12.14
£10.12
Regular Price
£12.86
£10.72
|
Hot Product
Datalogic 8-0754-12 USB cable 2 m USB...
Special Price
£13.68
£11.40
Regular Price
£14.35
£11.96
|
Manhattan USB-A to USB-A Extension Cab...
£12.02
£10.02
|
Popular
StarTech.com 5 ft Desktop SuperSpeed U...
£11.89
£9.91
|
Recommended
Manhattan USB-A to USB-A Extension Cab...
£17.32
£14.43
|
StarTech.com 5 ft Black Desktop SuperS...
£11.89
£9.91
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
CBL-500-120-S00-05
|
8-0754-12
|
519779
|
USB3SEXT5DSK
|
150248
|
USB3SEXT5DKB
|
| Manufacturer |
Honeywell
|
Datalogic
|
Manhattan
|
StarTech.com
|
Manhattan
|
StarTech.com
|
| Connector 1 |
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
N/A
|
| Connector 2 |
USB C
|
N/A
|
USB A
|
USB A
|
USB A
|
N/A
|
| USB version |
N/A
|
N/A
|
USB 2.0
|
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
|
USB 2.0
|
N/A
|





