We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Epson UB-S01
SKU
C32C823361
Category: Interface Cards/Adapters
| Host interface | Serial |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Output interface | Serial |
| SKU | C32C823361 |
| EAN | 8715946070674 |
| Manufacturer | Epson |
| Availability | Out of Stock |
Serial Interface Board
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| Internal | Yes |
| Output interface | Serial |
| Serial interface type | RS-232 |
| Host interface | Serial |
| Technical details | |
| Products per pallet | 2400 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Products per pallet layer | 120 pc(s) |
| Performance | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Design | |
| Country of origin | China |
| Internal | Yes |
| Features | |
|---|---|
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Packaging data | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 35 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Products per pallet | 2400 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Products per pallet layer | 120 pc(s) |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 80 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 35 mm |
| Other features | |
| Products per pallet | 2400 pc(s) |