We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Datalogic 90ACC0358 power adapter/inverter Indoor 18 W Black
SKU
90ACC0358
Special Price
£15.74
£13.12
Regular Price
£16.51
£13.76
Out Of Stock - Contact for availability
12V/18W, Right Angle Plug, without Power Cord
- Right Angle Plug
- For Magellan 3550HSi
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 90ACC0358 |
| EAN | 5704174838012 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | Out of Stock |
Power Supply, 12V/18W, Right Angle Plug (without Power Cord)
| Features | |
|---|---|
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Power current type | AC-to-DC |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Power | |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 12 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Power current type | AC-to-DC |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Easy to install | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |