We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Datalogic 90ACC0194 power adapter/inverter Indoor 18 W Black
SKU
90ACC0194
Special Price
£32.84
£27.37
Regular Price
£34.46
£28.72
Out Of Stock - Contact for availability
12V/18W, Power Brick, Worldwide
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 90ACC0194 |
| EAN | 5706998546562 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | Out of Stock |
Power supply, Input: 100-240 VAC, Output: 12 VDC, 1.5 A, order separately: power cord (C13), fits for: Magellan 8400, 9300i, 9400i, 9550i, 9600i
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Datalogic |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | Magellan 9300i Magellan 9900i Magellan 9600i Magellan 9400i |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 12 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | Datalogic |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | Magellan 9300i Magellan 9900i Magellan 9600i Magellan 9400i |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |