We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Belkin BoostCharge Laptop, Smartphone, Tablet White AC Fast charging Indoor
SKU
WCA008KQWH
£20.11
£16.76
In Stock:
120 available
Belkin BoostCharge, Indoor, AC, White
Category: Chargers
| Charger type | Indoor |
|---|---|
| SKU | WCA008KQWH |
| EAN | 0745883891009 |
| Manufacturer | Belkin |
| Availability | In Stock |
Belkin BoostCharge. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Laptop, Smartphone, Tablet, USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging. Product colour: White
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Fast charging | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery revision | 3.1 |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Design | |
| Product colour | White |
| Power | |
| Maximum power | 30 W |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Laptop, Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 33.5 mm |
| Depth | 33.5 mm |
| Height | 34.5 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Colour | |
| Product colour | White |
You may also be interested in
| Product |
Belkin BoostCharge Laptop, Smartphone,...
£20.11
£16.76
|
Popular
TomTom Universal Home Charger
£16.75
£13.96
|
Recommended
StarTech.com Dual-port USB wall charge...
£17.17
£14.31
|
Hot Product
Zebra PWR-WUA5V12W0GB mobile device ch...
Special Price
£24.05
£20.04
Regular Price
£25.22
£21.02
|
Bestseller
Zebra PWR-WUA5V12W0EU mobile device ch...
Special Price
£24.05
£20.04
Regular Price
£25.22
£21.02
|
New
Zebra PWR-WUA5V4W0EU mobile device cha...
Special Price
£25.43
£21.19
Regular Price
£26.68
£22.23
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
WCA008KQWH
|
9UUC.011.00
|
USB2PACWH
|
PWR-WUA5V12W0GB
|
PWR-WUA5V12W0EU
|
PWR-WUA5V4W0EU
|
| Manufacturer |
Belkin
|
TomTom
|
StarTech.com
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
| Charger type |
Indoor
|
N/A
|
Indoor
|
Indoor
|
N/A
|
N/A
|





