We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra 3PTY-MOB-030004 holder Passive holder Handheld mobile computer Black
SKU
3PTY-MOB-030004
Special Price
£20.15
£16.79
Regular Price
£21.13
£17.61
Out Of Stock - Contact for availability
Mobilis Universal Wrist Mount - Armband 5-7''.
Category: Holders
| SKU | 3PTY-MOB-030004 |
|---|---|
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | Out of Stock |
Mobilis Universal Wrist Mount - Armband 5-7__.
| Design | |
|---|---|
| Mobile device type | Handheld mobile computer |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Wrist |
| Product colour | Black |
| Ergonomics | |
| Minimum screen size | 12.7 cm (5") |
| Maximum screen size | 17.8 cm (7") |
| Technical details | |
|---|---|
| Mobile device type | Handheld mobile computer |
| Type | Passive holder |
| Proper use | Wrist |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size | 17.8 cm (7") |
| System requirements | |
| Minimum screen size | 12.7 cm (5") |
| Maximum screen size | 17.8 cm (7") |