We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber Optic Cable
SKU
AJ836A
£188.81
£157.34
In Stock:
2 available
LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1-Pack Fiber Optic Cable
Category: Rack Accessories
| Cable length | 5 m |
|---|---|
| SKU | AJ836A |
| EAN | 0884420053705 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Blue |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 12.7 mm |
| Weight | 450 g |
| Height | 254 mm |
| Depth | 304.8 mm |
| Technical details | |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.454 kg (1 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5....
£188.81
£157.34
|
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£201.82
£168.18
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£192.72
£160.60
|
Recommended
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£183.02
£152.52
|
Popular
Vertiv Liebert Slide kit for rack inst...
£199.49
£166.24
|
Bestseller
StarTech.com 1U 4-Post Adjustable Vent...
£160.27
£133.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
AJ836A
|
SU032A
|
4UDRAWER
|
AR8105BLK
|
RMKIT18-32
|
ADJSHELFHDV
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
Vertiv
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack shelf
|
Rack shelf
|
Rack rail
|
Adjustable shelf
|





