We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
SKU
716195-B21
£130.87
£109.06
In Stock:
5 available
External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x to Mini-SAS HD 4x Cable
Category: Rack Accessories
| SKU | 716195-B21 |
|---|---|
| EAN | 0887111962027 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 301.8 mm |
| Weight | 200 g |
| Height | 85.9 mm |
| Depth | 406.4 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.2 kg (0.44 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE External 1.0m (3ft) Mini-SAS HD 4x...
£130.87
£109.06
|
Popular
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£118.57
£98.81
|
Bestseller
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£113.22
£94.35
|
Hot Product
APC NetShelter Cable Management, Verti...
£172.07
£143.39
|
APC Fixed Shelf - 250lbs/114kg, Black
£170.54
£142.12
|
Recommended
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£107.53
£89.61
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
716195-B21
|
SU032A
|
4UDRAWER
|
AR8442
|
AR8122BLK
|
AR8105BLK
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
APC
|
APC
|
| Type |
N/A
|
Rack rail
|
Rack shelf
|
Cable management panel
|
Adjustable shelf
|
Rack shelf
|





