We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE DL38X Gen10 Plus 2U Cable Management Arm for Rail Kit
SKU
P22020-B21
£85.99
£71.66
In Stock:
6 available
DL38X Gen10 Plus 2U Cable Management Arm for Rail Kit
Category: Rack Accessories
| SKU | P22020-B21 |
|---|---|
| EAN | 4549821333073 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Type | Cable management panel |
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen10+, ProLiant DL345 Gen11, ProLiant DL380 Gen11, ProLiant DL385 Gen11 |
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 95.3 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Height | 63.5 mm |
| Depth | 508 mm |
| Technical details | |
| Type | Cable management panel |
| Rack capacity | 2U |
| Compatibility | ProLiant DL385 Gen10+, ProLiant DL345 Gen11, ProLiant DL380 Gen11, ProLiant DL385 Gen11 |
| Weight (imperial) | 1.3 kg (2.87 lbs) |
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 1.3 kg (2.87 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HPE DL38X Gen10 Plus 2U Cable Manageme...
£85.99
£71.66
|
Bestseller
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£76.78
£63.98
|
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£118.57
£98.81
|
Recommended
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£113.22
£94.35
|
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£107.53
£89.61
|
Popular
Vertiv Liebert Slide kit for rack inst...
£117.20
£97.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
P22020-B21
|
AR8425A
|
SU032A
|
4UDRAWER
|
AR8105BLK
|
RMKIT18-32
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
Vertiv
|
| Type |
Cable management panel
|
Cable management panel
|
Rack rail
|
Rack shelf
|
Rack shelf
|
Rack rail
|





