We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Bezel Lock Kit
SKU
875519-B21
£85.72
£71.43
In Stock:
2 available
Bezel lock kit
Category: Rack Accessories
| SKU | 875519-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017171098 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
| Features | |
|---|---|
| Type | Lock |
| Weight & dimensions | |
| Width | 50.8 mm |
| Weight | 680 g |
| Height | 50.8 mm |
| Depth | 50.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Lock |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.68 kg (1.5 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE Bezel Lock Kit
£85.72
£71.43
|
Bestseller
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£76.78
£63.98
|
APC Smart-UPS 4-Post Rackmount Rails
£118.57
£98.81
|
Hot Product
StarTech.com 4U Black Steel Storage Dr...
£113.22
£94.35
|
Recommended
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£107.53
£89.61
|
Popular
Vertiv Liebert Slide kit for rack inst...
£117.20
£97.67
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
875519-B21
|
AR8425A
|
SU032A
|
4UDRAWER
|
AR8105BLK
|
RMKIT18-32
|
| Manufacturer |
HPE
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
APC
|
Vertiv
|
| Type |
N/A
|
Cable management panel
|
Rack rail
|
Rack shelf
|
Rack shelf
|
Rack rail
|





