We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE 1U Gen10 Bezel Kit
SKU
867998-B21
£73.30
£61.08
In Stock:
2 available
1U, 1,27 x 43,18 x 4,45 cm, 0,59 kg
Category: Rack Accessories
| SKU | 867998-B21 |
|---|---|
| EAN | 0190017087191 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | In Stock |
HPE 1U Gen10 Bezel Kit TOP CONFIG
| Features | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Weight & dimensions | |
| Width | 12.7 mm |
| Weight | 590 g |
| Height | 44.5 mm |
| Depth | 431.8 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Rack capacity | 1U |
| Weight (imperial) | 0.59 kg (1.3 lbs) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.59 kg (1.3 lbs) |
You may also be interested in
| Product |
New
HPE 1U Gen10 Bezel Kit
£73.30
£61.08
|
Hot Product
Eaton ELRACK rack accessory
£66.97
£55.81
|
Bestseller
APC 1U 19" Black Modular Toolless...
£62.66
£52.22
|
Recommended
APC Horizontal Cable Organizer 1U
£76.78
£63.98
|
Popular
APC Fixed Shelf 50lbs/22.7kg Black
£107.53
£89.61
|
StarTech.com Adjustable Rackmount DIN...
£87.48
£72.90
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
867998-B21
|
ELRACK
|
AR8136BLK
|
AR8425A
|
AR8105BLK
|
ADJDINKIT
|
| Manufacturer |
HPE
|
Eaton
|
APC
|
APC
|
APC
|
StarTech.com
|
| Type |
N/A
|
N/A
|
Blank panel
|
Cable management panel
|
Rack shelf
|
Rack rail
|





