We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly Studio P15/R30 Wall Mount
SKU
783S4AA
- Adds flexibility for your device.
- Made with quality parts.
Category: Video Conferencing Accessories
| SKU | 783S4AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633033 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Flexibility
Adds flexibility for your device.
Genuine Replacement Part
Made with quality parts.
Peace of mind
Keep yourself productive with all day connectivity.
Keep yourself productive with all day connectivity.
| Features | |
|---|---|
| Product type | Mount |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 68.6 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Pallet gross weight | 468 kg |
| Logistics data | |
| Country of origin | China |
| UNSPSC-code | 31162313 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 160 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 454 g |