We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly HIS Cable TAA
SKU
783S3AA
£29.87
£24.89
In Stock:
6 available
Poly HIS Cable TAA
- Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
Category: Accessories
| SKU | 783S3AA |
|---|---|
| EAN | 0197029633026 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Wired Connectivity
Keep your hands-free with a corded headset adapter cable.
Direct Connect Cable
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
Less expensive, Easy to install, Takes up virtually no desk space.
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 126 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Pallet gross weight | 217.7 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Package weight | 126 g |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 60 mm |
| Weight | 50 g |
| Packaging data | |
| Package weight | 126 g |
| Package width | 150 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 60 mm |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 6 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
HP Poly HIS Cable TAA
£29.87
£24.89
|
New
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£32.48
£27.07
|
Orosound over the ear cushions - Tilde...
£27.00
£22.50
|
Recommended
Jabra Perform 75 Neckband
£35.94
£29.95
|
Jabra Perform 75 Headband
£35.94
£29.95
|
Hot Product
HP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
£33.59
£27.99
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
783S3AA
|
14101-48
|
TE-CUS-C
|
14121-44
|
14121-46
|
85Q78AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
OROSOUND
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Accessory kit
|
Ear pad
|
Neckband
|
Headband
|
N/A
|





