We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
SKU
85Q78AA
£33.59
£27.99
In Stock:
7 available
APS-11 Electronic Hookswitch TAA
Category: Accessories
| SKU | 85Q78AA |
|---|---|
| EAN | 0197497572544 |
| Manufacturer | HP Poly |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Country of origin | Mexico |
| Technical details | |
| Package weight | 300 g |
| Product colour | Black |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Pallet gross weight | 357 kg |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 300 g |
| Package width | 190 mm |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) cases per pallet layer | 21 pc(s) |
| Country of origin | Mexico |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
HP Poly APS-11 Electronic Hookswitch TAA
£33.59
£27.99
|
New
Jabra BIZ 2400 II ear cushions
£32.48
£27.07
|
Orosound over the ear cushions - Tilde...
£27.00
£22.50
|
Recommended
Jabra Perform 75 Neckband
£35.94
£29.95
|
Jabra Perform 75 Headband
£35.94
£29.95
|
Bestseller
HP Poly HIS Cable TAA
£29.87
£24.89
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
85Q78AA
|
14101-48
|
TE-CUS-C
|
14121-44
|
14121-46
|
783S3AA
|
| Manufacturer |
HP Poly
|
Jabra
|
OROSOUND
|
Jabra
|
Jabra
|
HP Poly
|
| Product type |
N/A
|
Accessory kit
|
Ear pad
|
Neckband
|
Headband
|
N/A
|





