We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Axis 5030-062 power adapter/inverter Indoor Black
SKU
5030-062
£96.76
£80.63
In Stock:
3 available
T8006 PS12 Power Supply
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Camera |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 5030-062 |
| EAN | 7331021003873 |
| Manufacturer | Axis |
| Availability | In Stock |
The Axis Communications T8006 PS12 Power Supply is compatible with AXIS Q1921/-E, Q1922/-E, and Q7424-R cameras.
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 12 V |
| Output current | 2.33 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Camera |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 12 V |
| Output current | 2.33 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Camera |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
Axis 5030-062 power adapter/inverter I...
£96.76
£80.63
|
New
Zebra 105950-076 power adapter/inverte...
Special Price
£111.30
£92.75
Regular Price
£116.76
£97.30
|
Hot Product
Zebra P1065668-009 power adapter/inver...
Special Price
£75.35
£62.79
Regular Price
£79.04
£65.87
|
Bestseller
Zebra ZD410D/ZD420C KIT POWER SUPPLY p...
Special Price
£133.16
£110.97
Regular Price
£139.70
£116.42
|
Popular
Zebra P1050667-142 power adapter/inver...
Special Price
£121.82
£101.52
Regular Price
£127.80
£106.50
|
Recommended
Cisco Meraki MA-PWR-50WAC power adapte...
£80.98
£67.48
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
5030-062
|
105950-076
|
P1065668-009
|
P1079903-026
|
P1050667-142
|
MA-PWR-50WAC
|
| Manufacturer |
Axis
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Cisco
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
auto
|
indoor
|
| Purpose |
Camera
|
Label Printer
|
POS printer
|
Label Printer
|
POS printer
|
WLAN access point
|





