We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/inverter 18 W Black
SKU
PWR-BGA9V18W0WW
Special Price
£31.63
£26.36
Regular Price
£33.19
£27.66
In Stock:
51 available
Universal Power Supply for 3478/3578 Cradles, Black
- 9V, 2A, 18W output
- Provides US DOE Level VI compliance for power efficiency
- Replaces 50-14000-266R
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| SKU | PWR-BGA9V18W0WW |
| EAN | 5704174154310 |
| Manufacturer | Zebra |
| Availability | In Stock |
POWER SUPPLY ADAPTOR AC DC 2A 9V DC 18W POWER BRICK
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output power | 18 W |
| Output voltage | 9 V |
| Output current | 2 A |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | Zebra |
| Purpose | Scanner |
| Compatibility | 3478/3578 |
| Design | |
| Product colour | Black |
You may also be interested in
| Product |
Zebra PWR-BGA9V18W0WW power adapter/in...
Special Price
£31.63
£26.36
Regular Price
£33.19
£27.66
|
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
£29.95
£24.96
|
Hot Product
Epson PS-180: Universal Power Supply
£41.15
£34.29
|
Popular
DYMO LabelManager Power Adaptor | for...
£33.28
£27.73
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E571601 power adap...
£32.65
£27.21
|
Recommended
Zebra P1063406-031 power adapter/inver...
Special Price
£38.84
£32.37
Regular Price
£40.75
£33.96
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PWR-BGA9V18W0WW
|
S0721440
|
C32C825341
|
S0721430
|
E571601
|
P1063406-031
|
| Manufacturer |
Zebra
|
DYMO
|
Epson
|
DYMO
|
Elo Touch Solutions
|
Zebra
|
| Power supply type |
N/A
|
N/A
|
indoor
|
N/A
|
indoor
|
auto
|
| Purpose |
Scanner
|
Printer
|
Printer
|
N/A
|
Monitor
|
POS printer
|





