We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage DELL AC Adapter (65W) USB-C for UK
SKU
2WDR5
£25.81
£21.51
In Stock:
24 available
2WDR5 power adapter/inverter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 2WDR5 |
| EAN | 5059902001160 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | In Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage 2WDR5 power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
Origin Storage DELL AC Adapter (65W) U...
£25.81
£21.51
|
Dymo 40076/S0721440 Power supply D1 fo...
£29.95
£24.96
|
Hot Product
DYMO LabelManager Power Adaptor | for...
£33.28
£27.73
|
Popular
Brother PA-CD-600WR power adapter/inve...
£21.85
£18.21
|
Bestseller
Elo Touch Solutions E571601 power adap...
£32.65
£27.21
|
Brother PA-CD-600CG power adapter/inve...
£21.85
£18.21
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
2WDR5
|
S0721440
|
S0721430
|
PACD600WR
|
E571601
|
PACD600CG
|
| Manufacturer |
Origin Storage
|
DYMO
|
DYMO
|
Brother
|
Elo Touch Solutions
|
Brother
|
| Power supply type |
indoor
|
N/A
|
N/A
|
auto
|
indoor
|
auto
|
| Purpose |
Notebook
|
Printer
|
N/A
|
Printer
|
Monitor
|
Printer
|





