We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Gamber-Johnson 7110-1228 mounting kit Black Aluminium, Steel
SKU
7110-1228
£19.85
£16.54
In Stock:
12 available
Zirkona Universal Wall Mount
- Bracket is gusseted for extra strength
- 3 available mounting holes
- Add an extension, joiner, and adapter plate for a complete solution (Requires 14145 threaded adapter or joiner)
- Black powder coat finish for maximum corrosion resistance
Category: Mounting Kits
| SKU | 7110-1228 |
|---|---|
| EAN | 0041898992732 |
| Manufacturer | Gamber-Johnson |
| Availability | In Stock |
| Technical details | |
|---|---|
| Material | Aluminium, Steel |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 270 g |
| Width | 42.9 mm |
| Depth | 76.2 mm |
| Height | 82.5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Gamber-Johnson 7110-1228 mounting kit...
£19.85
£16.54
|
Datalogic Smart Stand, G040
Special Price
£20.53
£17.11
Regular Price
£21.54
£17.95
|
Zebra P1063406-042 mounting kit Black
Special Price
£15.31
£12.76
Regular Price
£16.06
£13.38
|
ScreenBeam 960 Mounting Kit
£19.26
£16.05
|
SilverNet TILT AND SWIVEL 3 AXIS MOUNT...
£27.89
£23.24
|
|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
7110-1228
|
STD-AUTO-G040-BK
|
P1063406-042
|
SB960MOUNT
|
SIL MNT 3
|
| Manufacturer |
Gamber-Johnson
|
Datalogic
|
Zebra
|
ScreenBeam
|
SilverNet
|




