We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Zyxel LTA3100 network antenna RP-SMA 6 dBi
SKU
LTA3100-EU01V1F
Category: Network Antennas
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
|---|---|
| SKU | LTA3100-EU01V1F |
| EAN | 8592978122942 |
| Manufacturer | Zyxel |
| Availability | Out of Stock |
Compatible Zyxel: LTE3302-M432, LTE5366-M608
| Performance | |
|---|---|
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Impedance | 50 Ω |
| Features | |
| Product colour | White |
| Antenna connector type | RP-SMA |
| Compatible products | LTE3302-M432, LTE5366-M608 |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Impedance | 50 Ω |
| Weight & dimensions | |
| Height | 211 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Impedance | 50 Ω |
| Antenna connector type | RP-SMA |
| Compatible products | LTE3302-M432, LTE5366-M608 |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85177100 |