We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage DELL BTRY PRI 63WHR 4C LITH BYD
SKU
M033W
Category: Industrial Rechargeable Batteries
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery capacity | 3941 mAh |
| SKU | M033W |
| EAN | 5059902022417 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage M033W industrial rechargeable battery
| Features | |
|---|---|
| Battery capacity | 3941 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery | |
| Battery capacity | 3941 mAh |
| Battery voltage | 15.2 V |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Packaging data | |
|---|---|
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |