We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Origin Storage AC Adp PWS M6500 EU-Version 240W 19.5V
SKU
J938H-EU
£79.69
£66.41
Out Of Stock - Contact for availability
AC Adp PWS M6500 EU-Version 240W 19.5V power adapter/inverter
Category: Power Adapters & Inverters
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | J938H-EU |
| EAN | 5059902035554 |
| Manufacturer | Origin Storage |
| Availability | Out of Stock |
| PDF URLs |
View PDF |
Origin Storage AC Adp PWS M6500 EU-Version 240W 19.5V power adapter/inverter
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 240 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50-60 Hz |
| Power | |
| Input voltage | 100-240 V |
| Output power | 240 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |