We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE MSA 764W -48VDC Hot Plug Power Supply Kit
SKU
R0Q90A
£2,462.90
£2,052.42
Out Of Stock - Contact for availability
MSA 2060 764W -48VDC Hot Plug Power Supply Kit
Category: Power Supply Units
| Total power | 764 W |
|---|---|
| Power supply unit (PSU) form factor | 2U |
| SKU | R0Q90A |
| EAN | 0190017353159 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Cooling | |
|---|---|
| Cooling type | Active |
| Power | |
| Total power | 764 W |
| Performance | |
| Power supply unit (PSU) form factor | 2U |
| Purpose | Server |
| Compatible products | MSA 2060 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Metallic |
| Illumination | No |
| Cooling type | Active |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Other features | |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |