We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking PSU-550-AC 550W AC Power Supply
SKU
R7J63A
£478.45
£398.71
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking PSU-550-AC 550W AC Power Supply
Category: Power Supply Units
| SKU | R7J63A |
|---|---|
| EAN | 0190017520858 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
.
| Power | |
|---|---|
| Total power | 550 W |
| Performance | |
| Purpose | Server |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Steel |
| Illumination | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 41 mm |
| Depth | 74 mm |
| Height | 185 mm |
| Weight | 816.5 g |