We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking CX 8400X-32Y 32p 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 Module
SKU
JL687A
£37,596.24
£31,330.20
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking CX 8400X-32Y 32p 1/10/25G SFP/SFP+/SFP28 Module
Category: Switch Modules
| SKU | JL687A |
|---|---|
| EAN | 0190017354774 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Product Family | Aruba Networking |
| Optical fiber | |
|---|---|
| Fiber optic connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Ports & interfaces | |
| Installed SFP modules quantity | 32 |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 4.9 kg |
| Weight (imperial) | 4.85 kg (10.7 lbs) |
| Width | 43 mm |
| Depth | 302 mm |
| Height | 422 mm |
| Technical details | |
| Fiber optic connector | SFP, SFP+, SFP28 |
| Weight (imperial) | 4.85 kg (10.7 lbs) |