We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Aruba Networking AP-ANT-325 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 Medium Gain Directional Panel Antenna
SKU
S1F86A
£328.99
£274.16
Out Of Stock - Contact for availability
Aruba Networking AP-ANT-325 Cabled RP-SMA Tri-Band 2x2 Medium Gain Directional Panel Antenna
Category: Network Antennas
| SKU | S1F86A |
|---|---|
| EAN | 0190017662510 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
.
| Features | |
|---|---|
| Antenna type | SMA antenna |
| Antenna connector type | RS-SMA |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 544.3 g |
| Width | 41 mm |
| Depth | 168 mm |
| Height | 216 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Antenna type | SMA antenna |
| Antenna connector type | RS-SMA |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |
| Other features | |
| Weight (imperial) | 0.544 kg (1.2 lbs) |