We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
HPE Alletra Storage MP CDM Bluetooth Connect Kit
SKU
S0U79A
£173.36
£144.47
Out Of Stock - Contact for availability
Alletra Storage MP CDM Bluetooth Connect Kit
Category: Switch Modules
| SKU | S0U79A |
|---|---|
| EAN | 5054444961811 |
| Manufacturer | HPE |
| Availability | Out of Stock |
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Weight | 30 g |
| Weight (imperial) | 0.0299 kg (0.0660 lbs) |
| Width | 27 mm |
| Depth | 134.5 mm |
| Height | 10 mm |
| Technical details | |
|---|---|
| Weight (imperial) | 0.0299 kg (0.0660 lbs) |