We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-700-300-S00 serial cable Black 3 m KBW USB
SKU
CBL-700-300-S00
Special Price
£21.05
£17.54
Regular Price
£22.28
£18.57
Out Of Stock - Contact for availability
Cable: KBW, black, PS2, 3m (9.8´), straight, 5V host power
- KBW
- black
- PS2
- 3m (9.8 ́)
- straight
- 5V host power
Category: Serial Cables
| SKU | CBL-700-300-S00 |
|---|---|
| EAN | 0011650900060 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
connection cable, KBW, PS2, 3 m, straight, POT, colour: black
| Technical details | |
|---|---|
| Certification | FC, CE, CCC |
| Compatible products | Solaris 7980g |
| Connector 2 | USB |
| Connector 1 | KBW |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Features | |
| Certification | FC, CE, CCC |
| Compatible products | Solaris 7980g |
| Connector 2 | USB |
| Connector 1 | KBW |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Connector 1 gender | Male |
| Certificates | |
|---|---|
| Certification | FC, CE, CCC |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |