We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-600-400-C00 serial cable Grey 4 m
SKU
CBL-600-400-C00
Special Price
£66.48
£55.40
Regular Price
£70.37
£58.64
Out Of Stock - Contact for availability
9B, 12 V, 4 m
Category: Serial Cables
| SKU | CBL-600-400-C00 |
|---|---|
| EAN | 5711045223464 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Compatible with
- Honeywell Hyperion 1300g
- Honeywell Hyperion 1300g
| Technical details | |
|---|---|
| Compatible products | - Hyperion 1300g |
| Product colour | Grey |
| Cable length | 4 m |
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | - Hyperion 1300g |
| Product colour | Grey |
| Cable length | 4 m |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |