We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Honeywell CBL-020-300-S00 serial cable Black 3 m RS232 DB9
SKU
CBL-020-300-S00
Special Price
£19.60
£16.33
Regular Price
£20.74
£17.28
Out Of Stock - Contact for availability
CBL-020-300-S00, RS232, black, Female DB9, 3m (9.5´), straight, 5V host/external power
Category: Serial Cables
| SKU | CBL-020-300-S00 |
|---|---|
| EAN | 5706998334992 |
| Manufacturer | Honeywell |
| Availability | Out of Stock |
Connection cable, RS-232, straight, length: 3 m, female DB9, 5 V, host option, black
| Technical details | |
|---|---|
| Compatible products | Orbit 7190g Hybrid |
| Connector 2 | DB9 |
| Connector 1 | RS232 |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Features | |
|---|---|
| Compatible products | Orbit 7190g Hybrid |
| Connector 2 | DB9 |
| Connector 1 | RS232 |
| Product colour | Black |
| Cable length | 3 m |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |