We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Getac GDOFKY mobile device dock station Tablet Black
SKU
GDOFKY
Category: Mobile Device Dock Stations
| SKU | GDOFKY |
|---|---|
| Manufacturer | Getac |
| Availability | Out of Stock |
| Performance | |
|---|---|
| Cable lock slot type | Kensington |
| Cable lock slot | Yes |
| Basic device type | Tablet |
| Product colour | Black |
| Network | |
| Bluetooth | No |
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Audio output | Yes |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Bluetooth | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 170 mm |
| Depth | 215 mm |
| Height | 205 mm |
| Weight | 1 kg |
| Design | |
| Product colour | Black |