We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Ergonomic Solutions SpacePole POS SPV3601-02 POS system accessory POS mount Black Metal
SKU
SPV3601-02
£21.26
£17.72
Out Of Stock - Contact for availability
Scanner Mount SP2, 110mm for Zebra DS457 / Datalogic Gryphon GFS4450
- Easy use and installation
- 5-year warranty
Category: POS System Accessories
Customer Bracket SP2, 110mm
For Zebra DS457/DS5502, Datalogic Gryphon GFS4450
For Zebra DS457/DS5502, Datalogic Gryphon GFS4450
| Features | |
|---|---|
| Product type | POS mount |
| Product colour | Black |
| Material | Metal |
| Cable management | Yes |
| Compatibility | GFS4500 Serie, DS5502, DS457, GFS4400 Serie |
| Brand compatibility | Universal |
| Height adjustment | No |
| Weight & dimensions | |
| Width | 160 mm |
| Depth | 52.3 mm |
| Height | 36 mm |
| Weight | 150 g |
| Package width | 63 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Package height | 126 mm |
| Package weight | 160 g |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package width | 63 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Package height | 126 mm |
| Package weight | 160 g |
| Technical details | |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 167.9 kg |
| Pallet net height | 175 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Compliance certificates | REACH |
| Version | 1.2 |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 8473308000 |